Scheepjes Stone Washed XL

Update:

De categorie Stone Washed is verplaatst naar onze andere site Okariconceptstore.com.

De webwinkels Cottonandcandles en Okariconceptstore worden de komende tijd samengevoegd onder de webwinkel Okariconceptstore. Met allle producten die we verkopen op 1 plek kunnen we je straks beter van dienst kunnen zijn.

Mocht je op beide sites bestellingen gedaan hebben die je als 1 bestelling verzonden wil hebben, laat het dan even weten, dan kunnen we een deel van de betaalde verzendkosten retourneren.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Het Stone Washed XL garen is net als het gewone Stone washed garen van Scheepjes, heerlijk zacht. De samenstelling van het garen is 70% katoen en 30% Acryl, en ondanks dat er geen wol in het garen zit, geeft het toch een wolachtig gevoel. Gecombineerd met de gemixte kleurcombinatie geeft deze Wol look en feel een stoere twist aan je haak en brei projecten. Naast haken en breien is de wol natuurlijk ook geschikt voor leuke DIY interieur projecten zoals kussens en plaids.

 

© 2016 - 2023 Cottonandcandles | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel